HOMEPAGE
 
Videoprodukce Praha Postprodukce Praha Dabing Praha Voiceover Praha Soundesign Praha Hlasová banka Praha Nahrávací studio Praha Kontakty videostudio Praha


NAHRÁVACÍ STUDIO I NAHRÁVÁNÍ I MIX I MASTERING

nahrávání hudby I mix hudby I mastering hudby I mix zvuku reklam I mix zvuku firemních filmů I finalizace zvuku I příprava zvuku pro TV vysíláníNahráváme hudbu, mluvené slovo, voiceovery, dabing, audioknihy. Nahráváme kapely, interprety, produkujeme originální filmovou a reklamní hudbu.
Studio je vybaveno špičkovou technikou pro záznam, editaci a postprodukci zvuku včetně akusticky upravené nahrávací místnosti a dvěmi digitálními režiemi.

Vyrábíme zvukovou postprodukci pro firemní - korporátní videa, videoreklamy, produktová videa, videoklipy, záznamy z koncertů, TV pořady, videa pro sociální sítě.
Zpracováváme i vámi dodané video materiály. Veškeré video výstupy dodáváme dle norem TV stanic, multiplexů a sociálních sítí.

V rámci postprodukce videa vyrábíme i komplexní zvuk k videu - hudba, voiceover, ruchy, zvukové efekty. Vaše video lokalizujeme
a nadabujeme do všech světových jazyků s profesionálními rodilými mluvčími (angličtina, němčina, španělština, francouzština, čínština, ruština),
samozřejmostí je naopak lokalizace do češtiny a slovenštiny. V naší hlasové bance si můžete online vybrat hlas a my voiceover vyrobíme.
Hlasová banka obsahuje desítky hlasů předních českých herců a dabérů.

Zašlete nám Vaši představu a požadavky, my vám zdarma navrhneme řešení realizace a zpracujeme cenovou nabídku.


videoprodukce I videostudio

SunLine video Praha
Mokřanská 3323/8, 100 00 Praha
tel.: +420 728 956 292
e-mail: info@sunlinevideo.cz
instagram: @sunlinevideo
I výroba videa Praha
I natáčení videa Praha
I výroba video reklamy Praha
I střih a editace videa Praha
I postprodukce videa Praha
I color grading Praha
I videotechnika, vybavení
I voiceover Praha
I dabing Praha
I nahrávací studio Praha
I databanka hlasů Praha
I hlasová databanka Praha
I soundesign Praha
I firemní - korporátní video Praha
Instagram profil